آموزش

ایجاد کتاب الکترونیکی رایگان

ایجاد کتاب الکترونیکی رایگان

ایجاد کتاب الکترونیکی رایگان

 

ایجاد یک کتاب الکترونیک برای ارائه رایگان روی وبسایتتان، یک خط مشی قدرتمند بازاریابی است.

شرکت تبلیغاتی فانوس برای درک بهتر اهمیت کتاب الکترونیکی در وبسایتتان، این مقاله را از کتاب بازاریابی انگیزشی از نویسنده گرامی رابرت ایمبریل تهیه کرده است، و برای اینکه بهتر مفهوم کتاب را بفهمید، همانگونه که کتاب با زبان نویسنده است، نوشته و در خدمت شما مخاطبان عزیز قرار داده ایم، با ما همراه باشید.

من بیش از یک دهه با موفقیت از کتاب الکترونیکی استفاده کرده ام. با خلق یک آگهی طبقه بندی شده کوچک که هم در نشریات چاپی و هم در موتورهای جستجوی پی پی سی قابل استفاده است، شروع به ارائه کتاب الکترونیکی رایگان خود کنید. همواره با تیتری قدرتمند شروع کنید که حداقل یکی از محرک های هیجانی را در خود جای داده است. تیتر خیلی رایج برای این قبیل آگهی ها کتاب الکترونیکی رایگان» است.

متن اصلی آگهی با ارائه یک مزیت قدرتمند مستقیم یا غیرمستقیم که توسط کتاب الکترونیک پیشنهاد شده است، به محرک هیجانی دیگری اشاره خواهد کرد. این ها مثال هایی از جملاتی است که ممکن است بنویسید:

  •  به ده نکته بی دردسر برای کاهش وزن در حین خواب پی ببرید.
  • در یک دوره کوتاه سی روزه انرژی جوانی خود را بازیابید.
  •  از خط مشی بازاریابی محرمانه ای که هرگونه وبسایتی را تبدیل به یک صندوق دریافت پول خودکار خواهد کرد، پرده بردارید.

حالا متوجه منظور من شدید. متن اصلی آگهی به یک سطح هیجانی اشاره می‌کند و موجب تهييج و ترغیب خریدار احتمالیتان برای کلیک روی لینکی می‌شود که در تبلیغ کلیکیتان قرار دارد سپس آگهی به صفحه ای پیوند یافته است که اطلاعات بیشتری درباره مزایای کتاب الکترونیکی پیشنهاد شده ارائه می‌دهد. ساده لوحانه است که فکر کنیم همین کافی است که کتاب الکترونیک را پیشنهاد دهیم و تنها یک فرم ساده برای گرفتن نام و آدرس ایمیل افراد داشته باشیم. در اینجا شما ناگزیرید که ارزش کتاب الکترونیکیتان را در ذهن خریدار احتمالی بالا ببرید و در غیر این صورت، او این کتاب را درخواست نخواهد کرد، حتی اگر رایگان باشد!

 

شما از مردم می‌خواهید که به شما اعتماد کنند و نام و آدرس ایمیلشان را به شما بدهند، بنابراین باید چیزی را به آنها ارائه دهید که برایشان ارزش داشته باشد تا این کار را برای شما انجام دهند، یک نامه فروش کوتاه چهار پنج پاراگرافی که مزایای پیشنهاد شده در کتاب الکترونیکی رایگان شما را توضیح می‌دهد، این مشکل را حل خواهد کرد.

وقتی که خریدار احتمالیتان کتاب الکترونیک شما را باز می‌کند، این کتاب نیز باید همراستا با آگهی و صفحه فرودی باشد که شما او را به آنجا فرستاده اید. موضوع و عنوان کتاب را دقیقا همان یا خیلی نزدیک به آن نگاه دارید، بنابراین او می‌داند که کتاب درستی را دانلود کرده است. به یاد داشته باشید که خریدار احتمالیتان کتاب الکترونیک شما را به دلیل آنچه شما در تیترتان تعهد کرده اید، درخواست داده و دانلود کرده است، اگر از تحویل فوری آن عهد غفلت کنید، خریدار احتمالیتان به سادگی کتاب الکترونیک شما را از کامپیوترش پاک خواهد کرد.

در این مورد، کتاب الکترونیک در واقع همان نامه فروش شماست. وقتی که خریداران احتمالیتان این کتاب الکترونیک و تصدیق نامه های موجود در آن را می‌خوانند، وادار خواهند شد تا برای ثبت سفارششان به وبسایت شما مراجعه کنند.

یک موضوع بسیار جالب توجه و عالی درباره اینترنت این است که شما بعدا می‌توانید با خریداران احتمالی از طریق ایمیل و با به کارگیری خدمات پیام پاسخگویی خودکار، ارتباط برقرار کنید و بسیاری از خریداران احتمالیتان را به مشتریان دائمی تبدیل کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید