آموزش

بررسی اهداف تولید محتوا

اهداف تولید محتوا

بررسی اهداف تولید محتوا

بررسی اهداف تولید محتوا

 

در این قسمت از مقاله فانوس با عنوان بررسی اهداف تولید محتوا با شما خواهیم بود. در این مقاله شما را با جنبه های مثبت و منفی تولید محتوا آشنا خواهیم کرد که بی شک جنبه های مثبت غالب بر جنبه های منفی هستند.با ما همراه باشید برای شروع مقاله ای که مطمئنا باب میلتان خواهد بود.

آموزش

اغلب مردم در اینترنت و شبکه های اجتماعی به دنبال چه هستند؟
جواب این سوال ساده است؛ یادگیری! در این عصر اگر سوالی مغز ما را مشغول کند فقط کافیست به اینترنت متصل باشیم و یک موتور جستجو مثل : یاهو، بینگ و گوگل در اختیارمان باشد تا به جواب برسیم. بنابراین اینترنت و شبکه های اجتماعی بستر خوبی برای آموزش دادن هستند و در این مورد تولیدکنندگان محتوا در ایجاد این آموزش ها حرف اول را می زنند.

اهداف تولید محتوا

تولید محتوا

تاثیر تبلیغات و بازاریابی در تولید محتوا

محتوای سایت، اهداف محتوا، شرکت تبلیغاتی فانوس، بازاریابی با تولید محتوا الکتروتیکی، تولید محتوا به انگلیسی
اکثر کمپانی های بزرگ و حتی اِستارت آپ های نوپا برای نشان دادن خود، جذب مخاطب، ارائه خدمات به مردم و… به تبلیغات و بازاریابی رو می آورند تا استراتژی خود را عملی سازند. باید بگویم قصه این جا شیرین می شود که هر کسی قدرت استراتژی چینی و رساندن سازمان به اهدافش را ندارد و مشتریان نیازمند شخصی با این خصوصیات می شوند که البته این امر بستگی به شهرت و نمونه کارهای ما دارد که تا چقدر می توانند روی مان حساب کرده و این مسئولیت را به ما بسپارند. علاوه بر موارد بالا، این علم به افرادی که صاحب کسب و کاری آنلاین و محتوامحور هستند نیز کمک شایانی می کند.

افزایش فروش با تولید محتوا

سایت ها دیگر کم کم جای کسب و کارهای فیزیکی را گرفته و خواهند گرفت! بنابراین هر روزه افراد زیادی به سمت راه اندازی کسب و کار آنلاین رو می آورند، اما آیا هر متنی قدرت متقاعد کردن مشتری آنلاین را دارد؟ مطمعناً پاسخ خیر است، حال نوبت ماست که دست به کار شویم و یک تیتر چشم نواز به همراه متن توضیحات 500 کلمه ای فوق العاده برای محصول بسازیم تا مشتری واقعا ترغیب به خرید شود.

سرگرمی

اهداف تولید محتوا
منظور از سرگرمی؛ مطالب فان، فانتزی و داستان هایی که در مجلات و سایت های تفریحی می بینید می باشد. با این تعاریف هدف صرفاً تولید محتوای خاص نیست بلکه تولید محتوای عام و خاص است.

مزایا

هر شغلی مزایا و معایبی دارد که قبل از یادگیری اش باید آن ها را بشناسیم تا تصمیم آگاهانه راجب آن بگیریم.

ابتدا در این بخش در مورد خوبی های این شغل صحبت می کنیم و در بخش بعدی راجب مضرات آن.

خیلی از ما دنبال یادگیری هستیم، اما آیا راهی وجود دارد که هم چیزی یاد بگیریم و هم به خاطرش سودی کنیم؟؟

جواب بله است و چرایش کمابیش روشن، بگذارید با ذکر مثال این پرسش را پاسخ دهیم؛ فرض  کنید قصد نگارش مطلبی با عنوان « کاریابی در کشور سوئد » داریم و بایستی میانگین 2500 کلمه راجب آن بنویسیم، اما هیچ اطلاعی در مورد آن نداریم!

در اینجا پژوهش خود را شروع کرده و در پهنای بیکران اینترنت در میان سایت های مختلف با زبان های متفاوت به تحقیق کردن مشغول می شویم و به اطلاعات مان می افزاییم تا بتوانیم راجب آن بنویسیم. تا اینجا بایستی متوجه شده باشید که ما با یک تیر دو نشان زدیم! اینجاست که هم علم و هم ثروت در یک کار می گنجد، و آن کار چیزی نیست جز کار تولید محتوا.

یکی دیگر از مزیت های این حرفه این است که؛ 90 ٪ محتواسازها در خانه و به صورت بَرخَط کار می کنند. همین دور کاری یعنی؛ خانه شما محل کار شما! چه شغلی بهتر از این است که در خانه بنشینیم و پیش خانواده کار کنیم؟
این مورد از هزینه های زمانی و مالی برای رفت و آمد به محل کار را صفر می کند که در نهایت به نفع خودمان تمام خواهد شد.

محتوای سایت، اهداف محتوا، شرکت تبلیغاتی فانوس، بازاریابی با تولید محتوا الکتروتیکی، تولید محتوا به انگلیسی

معایب تولید محتوا

معایب

اهداف تولید محتوا
خوشبختانه معایب این شغل، کمتر از دیگر شغل ها می باشد که مقدار قابل توجهی از این معایب قابل پیش گیری هستند. در ادامه مهمترین شان را برایتان بازگو می کنیم.

یکی از مضرات تولید محتوا این است که ما بیشتر وقت خود را پشت صفحه نمایش کامپیوتر خود می گذرانیم و همین امر در دراز مدت باعث ظعیف شدن چشم ها می شود، اما این مشکل تا حدودی قابل پیش گیری است و روش آن خرید یک فیلتر ضد اشعه های مضر برای مانیتور است که در واقع جلوی درصد قابل توجهی از اشعه های مضری که از نمایشگر کامپیوتر و لب تاپ ساتع می شود را می گیرد و خطر ابتلا به ضعیف شدن چشم ها را کم می کند.
از معایب دیگر این شغل کم تحرکی است! ما در طول روز مجبوریم بیشتر وقت خود را پشت میز نشسته و با موشواره و صفحه کلید کار کنیم و همین امر باعث می شود تحرک کمتری نسبت به دیگران داشته باشیم و متابولیسم مان کاهش یابد که نتیجه آن ابتلا به چاقی و کمردرد های موضعی است. اما به عقیده ما هر مشکلی قابلیت پیش گیری دارد و این عیوب هم همینطور هستند، برای جلوگیری از شیوع این بیماری ها، کافیست؛ هر 2 یا 1 ساعت از جای خود بلند شده و برای 2 تا 5 دقیقه  قدم زده و حرکات کششی انجام دهیم! علاوه بر این، حلقه های مخصوصی برای نرمش انگشتان در بازار موجود است که استفاده از آن باعث شده مفاصل و ماهیچه های ما در حرکت باشند و خون در بدن با سرعت بیشتری جریان یابد.

همچنین صبح ها میل کردن یک فنجان قهوه اسپرسو از نوع« روبوستا »باعث سوختن کالری بیشتری در حالت عادی خواهد شد. کافئین زیاد در قهوه روبوستا متابولیسم را افزایش می دهد که این امر از چاق شدن جلوگیری خواهد کرد.

اهداف تولید محتوا

محتوای سایت، اهداف محتوا، شرکت تبلیغاتی فانوس، بازاریابی با تولید محتوا الکتروتیکی، تولید محتوا به انگلیسی

به پایان مقاله فانوس رسیدیم و جای تشکر از نویسنده محترم مهرداد جیرانی کمالی است که با نوشتن کتاب تولید محتوا به سبک حرفه ای ها ما را به مطالبی مفیدی همچون مطالب بالا رسانده است.

 

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید