آموزش

تمام خدمات یک آژانس تبلیغاتی

تمام خدمات یک آژانس تبلیغاتی

تمام خدمات یک آژانس تبلیغاتی

تمام خدمات یک آژانس تبلیغاتی

 یک آژانس تبلیغاتی تمام خدمات می تواند تمام جنبه های بازاریابی و تبلیغات یک کسب و کار را اداره کند. این معمولا شامل برنامه ریزی در بازاریابی استراتژیک ، تولید محتوا، طراحی سایت، خلاقیت و نوآوری و خدمات بازاریابی تعاملی از طریق اینترنت است.

چه زمانی نیاز به آژانس تبلیغاتی دارید

با داشتن یک آژانس تبلیغاتی با خدمات کامل می توانید از آن برای کمک به توسعه کمپین ها و پیام ها استفاده کنید، و همچنین می تواند یک مزیت بزرگ برای کسب و کار شما باشد.

توجه داشته باشید که اکثر مردم کسب و کار را شروع می کنند تا کارهایی را که انجام می دهند، در حوزه کسب و کار خودشان باشد.

هنگامی که آنها متوجه می شوند که در تبلیغات و بازاریابی از کسب و کار اصلی خود دور می شوند، به دنبال کمک های فردی می گردند، اما زمانی که کار برای کارفرمایان نیز شروع به بیش از حد شدن می کند، آنها  شروع به ارزیابی و تحقیق یک سازمان مثل شرکت تبلیغاتی فانوس با خدمات کامل می کنند.

هنگامی که به دنبال یک آژانس تبلیغاتی برای کمک به افزایش کسب و کار خود هستید، سوالات درست و به جایی بپرسید. این سوالات عبارتند از:

 • آژانس شما چه خدماتی را ارائه می دهد؟ در چه زمینه هایی از تبلیغات و بازاریابی تخصص بیشتری دارید؟ آیا شما قادر به کمک به تبلیغات سنتی و همچنین جنبه های تبلیغات دیجیتالی مانند وب سایت ها و رسانه های اجتماعی هستید؟
 • هزینه شما چیست؟
 • آیا شما با رسانه های مختلف ارتباط برقرار کرده و بر کار آنها موثر شده اید تا با تبلیغ رسانه ها و قرار دادن تبلیغاتی به ما نیز کمک کنید؟
 • آژانس شما چگونه با تیم ما کار خواهد کرد؟ ساختار آژانس شما چیست؟ چه کسی نقطه اصلی تماس ما خواهد بود؟
 • آیا شما یک رزومه دارید با من به اشتراک بگذارید که در صنایع مشابه به کسب و کار من فعالیت کرده اید؟

چگونه می توان یک آژانس قابل اعتماد و کارآمد را شناسایی کرد

پس از آن بسیاری از مردم می پرسند چگونه یک آژانس با خدمات کامل و قابل اعتماد و کارآمد را شناسایی کنند. عوامل خاصی وجود دارد که باید هنگام انتخاب یک آژانس با خدمات کامل مورد توجه قرار گیرند؛

 • خلاقیت: باید سازمانی با کارکنان خلاق بیابید. آنها را آنلاین جستجو کنید و ببینید که چگونه تبلیغات و بازاریابی را برای سازمان های دیگر انجام داده اند. برای مثال برخی از نظرات افرادی که قبلا با آنها کار کرده اند را بخوانید. پس از این، شما می توانید انتخاب کنید که کدام شرکت تبلیغاتی برای کار شما بهتر است.
 • استراتژی: یک آژانس تبلیغاتی با خدمات عالی باید یک برنامه استراتژیک خوب در مورد نحوه فروش و تبلیغ محصولات خود داشته باشد.
 • ارتباطات: مهارت های ارتباطی خوب، چیز دیگری است که باید در هنگام کار با یک آژانس تبلیغاتی با خدمات کامل  مورد توجه قرار گیرد. آنها باید بتوانند بین شما و مشتری ارتباط برقرار کنند. آنها پل ارتباطی میان شما و مشتریان هستند. بنابراین،باید ارتباط خود را با کیفیت های استاندارد برقرار کنند.
 • تولید: این قسمت شامل چاپ دیجیتال تولید محتوا،، پردازش داده ها و توسعه وب می باشد. آژانس تبلیغاتی با خدمات کامل باید در زمینه تولید خوب باشد تا بتوانند محصولات خود را به شیوه ای مناسب تبلیغ و به فروش برسانند.
 • تجزیه و تحلیل: آژانس باید قادر باشد در هر لحظه گزارش های ساده ای را برای شما گزارش کند. باید هر گونه مسأله را ذکر کنند و به محض این که بتوانند، به آنها پاسخ دهند. آنها باید سیستم های ضبط پاسخ هوشمند و هوش کسب و کار پویا را داشته باشند.

نقش و اهداف یک آژانس تبلیغاتی کامل

 • آنها قصد دارند برای ایجاد یک استراتژی برنامه تبلیغاتی  و بازاریابی خوب برای همه محصولات و افزایش کسب و کار ،با نام تجاری شرکت کار کنند و کمپین های تبلیغاتی و تیزرهای جذاب برای جلب توجه مشتریان بالقوه و جذب آنها برای خرید محصولات بسازند.
 • آژانس تبلیغاتی با خدمات تمام یعنی دارای طراحی گرافیک ، چاپ و بسته بندی، طراحی وب و… برای سازمان ها را انجام می دهد. آنها معمولا با شرکت های دیگر همکاری می کنند تا به آنها کمک کند کار خود را بی نقص انجام دهند، زیرا یک طراحی نوشته شده با ضرب المثل ممکن است به طور کلی در کل کسب و کار شرکت منعکس کننده باشد.
 • آژانس های تبلیغاتی، پیشرفت شرکت ها و تجزیه و تحلیل  داده ها را اگر تاثیری بر تجارت داشته باشد بررسی می کنند. در صورتی که کسب و کار به خوبی انجام نمی شود، آنها با استراتژی های جدید و روش های جدید برای بهبود بازاریابی آماده می شوند.
 • آژانس تبلیغاتی مسئول تمام کارهای رسانه ای مانند قرار دادن تبلیغات در مجلات و روزنامه ها،پست های اینستگرام، پخش تلویزیونی و رادیو و … است.
 • آنها همچنین مسئول بازاریابی وب از انتشارات، ردیابی صفحه و طراحی وب می باشند. ماموریت آنها این است که اطمینان داشته باشند که بسیاری از افراد ممکن است این محصولات را ببینند و سعی می کنند به آنها دلایل قوی برای خرید محصولات بدهند.

انواع مختلف آژانس های تبلیغاتی

انواع مختلفی از آژانس های تبلیغاتی وجود دارد. بعضی از آنها را شرکت تبلیغاتی فانوس در اینجا ذکر کرده است.

 • آژانس های مدولار: این نوع آژانس خدمات خود را به صورت جزئی تقسیم می کند. هزینه بر اساس کار انجام شده است.
 • آژانس های داخلی: این کاملا متعلق به تبلیغ کننده است. آنها می توانند به مشتریان دیگر خدمت کنند، اما با رضایت مشتری فعلی.

پرسنل آژانس شامل تیم تولید بسیار ماهر، یک هنرمند داستان است که داستان های خوب و قابل اعتماد در مورد محصولات و طراحان گرافیک برای کمک به طراحی وب ایجاد خواهد کرد.

بنابراین، روشن است که همکاری با یک آژانس تبلیغاتی با خدمات کامل مثل فانوس، بسیار حیاتی است.

پیدا کردن آژانس تبلیغاتی برای کسب و کار شما

اول از همه، شما باید بدانید که چه چیزی از یک آژانس تبلیغاتی می خواهید. اهداف کسب و کار شما چیست؟ شما باید درک آنچه را که میخواهید انجام دهید، برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود داشته باشید.

 

شرکت تبلیغاتی فانوس برای شما این مقاله را نوشت تا با خواندن آن و گرفتن اطمینان کامل،اولین قدم را در وارد شدن به همکاری واقعی و طولانی مدت برای افزایش سود و درآمد کسب و کار خود بردارید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید