آموزش

تولید محتوای آنلاین

تولید محتوای آنلاین

تولید محتوای آنلاین

تولید محتوای آنلاین

 

محتوای آنلاینی تولید کنید که شرکتتان را به مرجع اطلاعاتی تبدیل و رابطه تان با مشتریان را عمیق تر کند.

آیا فیس بوک، توئیتر یا اینستاگرام، بخشی از زندگی روزمره تان هستند؟ اگر این طور است، بدانید که تنها نیستید. از زمان گسترش شبکه های اجتماعی در دهه ی گذشته، مصرف کنندگان به طور فزاینده ای شیفته ی این شبکه ها شده اند و حتی از اینترنت برای تحقیق درباره ی محصولات و تصمیم گیری خرید استفاده می کنند. اما مصرف کنندگان فقط به شبکه های اجتماعی رو نمی آورند؛ آنها در جهت کسب اطلاعات درباره ی محصولات از تارنماهای (وبسایت شرکت ها، تارنویس ها و نظرات کاربران دیگر هم استفاده می کنند. اما کسب و کار شما چطور می تواند توجهی که لازم دارد را در فضای مجازی به دست آورد؟

همه چیز از محتوا شروع می شود.

به طور خلاصه، انتشار محتوا به معنی تولید و بارگذاری محتوایی از هر نوع است، از یک مطلب تارنویس گرفته تا یک ویدیو، یک کتاب الکترونیک با یک وبینار. اما برای موفقیت، محتوا باید برای مشتریان هدف جذاب باشد. تبلیغات زیان بخش بازاریابی تلفنی و پستی دیگر منسوخ شده اند و حالا به جای اینکه به طرف مشتریان بروید، راهبرد جدید این است که با تولید محتوای جذاب، مشتری را به سمت خود بکشانید. تولید محتوا

اما چگونه؟

جذاب ترین و درگیرکننده ترین محتوا از داستان های واقعی درباره ی مردم واقعی در شرایط واقعی زندگی استفاده می کند. برای مثال شرکت پروکتر اند گمبلل که تولیدکننده ی برند پوشک های پمپرز است، در تارنمای خود یک مجموعه ی ویدیویی با نام «به دنیای بچه داری خوش آمدید» را منتشر کرد. در این ویدیوها، پدر و مادرهایی که تازه بچه دار شده بودند، از زندگی روزمره شان – آموزش استفاده از صندلی دستشویی به کودک، تعویض پوشک، آماده کردن کودک برای خواب۔ حرف می زنند. این شرکت به جای فروش محصول به روال معمول، تصمیم گرفت تجربیاتی را به اشتراک بگذارد که به درد افراد بچه دار می خورد. تولید محتوا

inhaltskonzept - online content stock-fotos und bilder

اما چطور باید به مشتریان نشان دهید که برایشان اهمیت قائلید؟

یادتان باشد که محتوا، توسعه ی برند شماست. محتوا تصویر شرکت را در چشم مشتریان شکل می دهد؛ برای شرکت اعتبار می آورد و به اعتمادسازی بین مشتریان کمک می کند. علت هم این است که محتوا توانایی ایجاد مکالمات تک به تک بین شرکت و مشتریان شما را دارد، حتی اگر پایگاه مشتری شما بسیار بزرگ باشد. از آنجا که تمام مشتریان محتوا را می بینند، شما در واقع با تولید یک محتوا، در آن واحد با تمام مشتریان ارتباطی تک به تک برقرار می کنید. برای مثال مدیر ارشد بازاریابی کوداک که شرکتی به ارزش ۷.۶ میلیارد دلار است، یکبار با استفاده از توئیتر با یک مشتری بالقوه ارتباط برقرار کرد تا اطلاعاتی درباره ی محصول در اختیارش قرار دهد.

تولید محتوا

ما در این مقاله از شرکت تبلیغاتی فانوس شما را با اهمیت تولید محتوا آشنا کردیم اگر در این زمینه به همکاری نیاز داشتید می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

تولید محتوا

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید