آموزش

دیجیتال مارکتینگ با پوش نوتیفیکیشن 

دیجیتال مارکتینگ با پوش نوتیفیکیشن 

دیجیتال مارکتینگ با پوش نوتیفیکیشن

دیجیتال مارکتینگ با پوش نوتیفیکیشن

 

مصرف کنندگان پوش نوتیفیکیشن آن را بسیار مفید معرفی کرده‌اند. اگر به دنبال اثبات آن هستید این را بگوییم که طبق یک نظرسنجی توسط Responsys، هفتاد و شش درصد از افراد 18 تا 34 ساله پوش نوتیفیکیشن را بر روی تلفن خود فعال کرده و استفاده می‌کنند.

همچنین طبق این نظرسنجی معلوم شد که بازاریاب ها متوجه شدند که 50 درصد نرخ بازشدن اعلان ها در پوش نوتیفیکیشن بیشتر از ایمیل مارکتینگ، با نرخ کلیکی حدود دو برابر بیشتر است.
اپل در حال حاضر با استفاده از iOS 13، در پلتفرم خود تعریف های جدیدی را برای نوتیفیکیشن ها ارائه کرده‌است. اعلان ها در حال تعاملی شدن هستند و از دید تجاری، شما هم اکنون می‌توانید از طریق صفحه اسکرین قفلِ مشتری، توجه وی را جلب خود کرده و به مشتری ثابت تبدیل کنید.
اپل قصد دارد اعلان ها را قوی تر کند و به توسعه دهندگان اپلیکیشن، امکان استفاده از قدرت شان در زمینه‌های مختلف را بدهد.

مدت نسبتا طولانی است که پیام ها (اعلان) شناخته شده و مورد استفاده هستند، اما بیشتر آنها اهمیت کمی دارند. در اینجا چند نکته برای کمک به درک بهتر پیام ها و استفاده از آنها برای افزایش تعامل و در نتیجه موفقیت خواهیم آورد، پس در این مجله نیز شرکت تبلیغاتی فانوس را همراهی کنید.

دیجیتال مارکتینگ با پوش نوتیفیکیشن   دیجیتال مارکتینگ

آموزش تبلیغات در پوش نوتیفیکیشن:

1. کاری کنید مطالب مرتبط و مناسب باشند. با اعلان ها طوری رفتار کنید که انگار آنها را در شبکه‌های اجتماعی قرار خواهید داد. و همینطور، روی آنها طوری تمرکز کنید که انگار در حال نوشتن پستی برای بلاگ خود هستید. زنجیره مشترک، مرتبط بودن است. موضوع اعلان ها را طوری بسازید که به مشتری مورد نظرتان مربوط باشد.

2. با تجزیه و تحلیل ها همگام شوید. مرتبط بودن محتوا، هنگامی که محتوایی را به بخشهای مشتری خاصی ارسال می‌کنید، بهبود می‌یابد. این به بدین معنی است که شما باید مشتریان خود را به خوبی بشناسید تا بدانید آنها چه چیزی را می‌خواهند بخرند، چه چیزی آنها را علاقه‌مند خواهد کرد، آنها دنبال چه چیزی هستند، اما نخریدند و …

ردیابی این معیارها از طریق تجزیه و تحلیل ها به شما کمک می‌کند تا اعلان های مربوطه را برای یک مشتری خاص بسازید.

3. آنها را زیاد از حد بارگزاری نکنید. چون ارتباط زیاد از حد حتی برای طرفداران کسل کننده خواهد شد. محتواها را روزانه ارسال نکنید مگر اینکه یک دلیل خوب برای آن داشته باشید. برای کسب مشتری بیشتر، در فواصل مناسب و در زمان مناسب ارتباط برقرار بکنید.

زمانی را که مشتریان بیشتر با محصول درگیر هستند را پیدا کنید و اعلان های خود را برای رسیدن به اهداف بیشتر با برنامه‌ریزی انجام دهید.

4. متفاوت فکر کنید. همیشه یک پیشنهاد یا معامله را پیشنهاد ندهید. به این فکر کنید که توییتر و فیس بوک چطور با ارسال پوش نوتیفیکیشن بر اساس رویدادها، کاربران را درگیر می‌کنند. برخی از آنها زیرکانه هستند،جوری که علاقه‌ی کافی را برای بازگرداندن کاربران ایجاد می‌کنند.

5. به کاربران قدرت کنترل یدید. این یکی برای اجرا سخت است. اجازه دهید مشتریان خودشان تصمیم بگیرند چه اعلان هایی می‌خواهند دریافت کنند. این ممکن است به شما کمک کند تا اعلان های خود را به صورت دسته‌ای تقسیم کنید تا بتوانید با این تصمیم به مشتریان خود، قدرت کنترل داده و احتمال موفقیت را بیشتر کنید.

البته، هنگام نوشتن متن برای اعلان ها، کلمات خود را به صورت عاقلانه برگزینید تا به دست مشتریان مورد نظر برسد. درست همانطور که پیام های توده‌ای یا پیام های عمومی هنگام ارسال ایمیل کار نمی‌کنند، انتظار نداشته باشید که پوش نوتیفیکیشن از طریق پیام های عمومی و غیر شخصی، به شما نتیجه دهند.

 

تبلیغات و بازاریابی در موبایل با استفاده از پوش نوتیفیکیشن:

دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی در موبایل یکی از سریعترین شکل های بازاریابی اینترنتی برای کسب و کارهای کوچک است و این روند به دلیل ویژگی های قدرتمندی که دارد، توقفی در رشد ایجاد نمی‌کنند.

دیجیتال مارکتینگ با پوش نوتیفیکیشن   دیجیتال مارکتینگ

براساس یک نظرسنجی، کاربران پوش نوتیفیکیشن را به دلایل زیر فعال می‌کنند:

– 50٪ برای دسترسی به پیشنهادات خاص یا منحصر به فرد

– 44٪ برای پیگیری سفارشات

– 38٪ برای بررسی و مدیریت حسابها

– 36٪ برای دسترسی به مارک های در حال پیشرفت

– 34٪ برای دریافت اعلان ها آنی در مورد فروش و میزان دسترسی

– 31٪ جستجوی موجودی

– 29٪ به روز بودن همراه با محصولات و خدمات

– 28٪ برای دریافت اعلان های مبتنی بر مکان

– 25٪ برای بهبود تجربه وب سایت شان

پوش نوتیفیکیشن های درون برنامه به طرز شگرفی مورد استفاده قرار می‌گیرند، که 68٪ آنها را برای اپ های شان فعال کرده‌اند و 76٪ از گروه های سنی جوان (18 تا 34 ساله) از آنها استفاده می‌کنند. این نظرسنجی نشان داد که 70 درصد از مصرف کنندگان مورد بررسی، می‌گویند که پوش نوتیفیکیشن درون برنامه برای آنها ارزشمند است، 43 درصد از مصرف کنندگان گفتند که احتمال اینکه از پوش نوتیفیکیشن در دسترس، از طریق یک اپلیکیشن استفاده کنند، بیشتر است.

پوش نوتیفیکیشن یک ابزار دیجیتالی قدرتمند برای تبلیغات اینترنتی شناخته شده‌است. آنها به کاربران پیام های جدید و رویدادهای مهم را می‌رسانند، حتی زمانی که کاربر فعال نیست. علاوه بر این، آنها به شما اجازه می‌دهند به طور مستقیم با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید چرا که اعلان ها از طریق پیامک، بنر یا نِشان، منتقل می‌شوند. یعنی پیام شما نمی‌تواند در پوشه اسپم قرار بگیرد یا در صندوق ورودی خوانده نشده باشد.

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن با محتوای منحصر به فرد برای کسب و کار:

بر اساس نظرسنجی، کاربران برنامه‌های گوشی هوشمند هر هفته از شش تا ده برنامه گوشی هوشمند استفاده می‌کنند. در مورد آن فکر کنید، اگر کسانی که گوشی های هوشمند دارند، هر کجایی که هستند آنها را همراه خود می‌برند. این بدین معناست که با پوش نوتیفیکیشن و استراتژیک هوشمندانه می‌توانید کارایی هر کمپین دیجیتالی را با رسیدن به مخاطبان تان در هر زمان و هر کجا افزایش دهید. راهی را پیدا کنید که کسب و کار تان را با کمپین های بازاریابی دیجیتالی که از توانایی پوش نوتیفیکیشن در کنار یک استراتژی ترکیبی از ایمیل، رسانه‌های اجتماعی و وب سایت، استفاده می‌کنند، ارتقا دهید. مشتریان فعلی و بالقوه شما ،هرگز دور از دسترس نیستند.

برای اطلاعات بیشتر با شرکت تبلیغاتی فانوس همراه باشید.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید