آموزش

ساخت کلیپ تبلیغاتی

ساخت کلیپ تبلیغاتی

نکات مهم در ساخت کلیپ تبلیغاتی

نکات مهم در ساخت کلیپ تبلیغاتی

بهترین فیلم های تبلیغاتی مانند پیش پرده های فیلم هستند، بدون اینکه اطلاعات زیادی به شما بدهند شور و هیجان ایجاد می کنند. ادامه مطلب را از فانوس را بخوانید تا بیاموزید چگونه کلیپ های تبلیغاتی بهتری برای کسب و کار خود درست کنید.

افراد بین متن، موسیقی، اسلاید و ویدئو برای رسیدن به اطلاعات بیشتر و ادارک بهتر مطلب همیشه فیلم تبلیغاتی را انتخاب می کنند. بیشتر مردم ترجیح می دهند یک ویدیو را ببینند تا در مورد یک محصول جدید از طریق دیگر اطلاعات بدست بیاورند.

مردم عاشق تماشا هستند و این باعث می شود فیلم های تبلیغاتی همیشه راه برتر در تبلیغات کسب و کارها باشد. یک ویدیوی تبلیغاتی که به خوبی اسکریپت شده باشد، حتی با کمترین بودجه نیز می تواند موثر باشد، بنابراین خلاق باشید و شروع کنید.

فیلم تبلیغاتی چیست؟

مانند یک پیش پرده فیلم، یک ویدیوی تبلیغاتی یک تبلیغ کوچک تصویری است با هدف تحت تاثیر قرار دادن بینندگان به بررسی یک محصول، خدمات، رویداد یا دارایی محتوا ساخته می شود. این شیوه تبلیغاتی که با نام دیگری مثل تریلر نیز شناخته می شود، با هدف اصلی ایجاد انگیزه برای خرید محصول و یا خدمت توسط مشتریان برای شرکت ها ساخته می شود.

مزایای فیلمهای تبلیغاتی چیست؟

فیلم های تبلیغاتی باعث ایجاد ترافیک می شوند. آنها مانند علائم چشمک زن بزرگی هستند که بینندگان را به سمت وب سایت یا صفحات اصلی شما هدایت می کنند. به طور طبیعی، آگاهی از برند با این فیلم ها که در بالای قیف بازاریابی شما وجود دارد، همراه است.  ساخت کلیپ تبلیغاتی

105

فیلم های تبلیغاتی عالی بسیار به اشتراک گذاشته می شوند و در هنگام ایجاد سر و صدا و ایجاد سرنخ، به سرعت محصول یا خدمات شما را خلاصه می کنند.

ویدئوهای تبلیغاتی را کجا استفاده کنیم؟

برای تلاش های عالی در زمینه بازاریابی از فیلم های تبلیغاتی استفاده کنید. آنها باید یکی از اولین برداشت هایی باشند که از محصول شما بدست می آیند.

نمایش فیلم های تبلیغاتی را در مکان هایی همچون:

 • صفحات وب سایت و مقصد: هرجایی که محصول، رویداد یا دارایی شما حضور دارد.
 • ایمیل: تبلیغات را مستقیماً به مخاطبین یا مخاطبین ارسال کنید – در ویدیوها ایمیل های بیشتری باز می شود
 • شبکه های اجتماعی: کره چشم مشتری کجاست! آنجا که در اینستاگرام ویدئو جذاب باشد.
 • تبلیغات دیجیتالی و اجتماعی پولی: مقداری در فیس بوک و اینستاگرام هزینه کنید تا مخاطبان بیشتری داشته باشید.
 • وبینارها: قبل از شروع یا در بین بخشهای وبینار پخش کنید.
 • انواع رسانه های تلوزیونی پخش فیلم های تبلیغاتی
 • تبلیغات اجتماعی

فیلم های تبلیغاتی محتوای ایده آل برای تبلیغات پولی در شبکه های اجتماعی هستند. خواه YouTube را هدف قرار دهید، خواه LinkedIn ، Facebook ، Instagram ، ویدیوهای تبلیغاتی باید کوتاه و شیرین باشند (30 ثانیه ایده آل است).

شما احتمالاً تاکنون روی جستجوی یک میلیون آگهی ویدیویی YouTube کلیک کرده اید، اما هر چند وقت یک بار مشاهده می کنید که این موارد واقعا جلب توجه می کنند. نکته اصلی این است که محتوای خوبی تهیه کنید که اطلاعات مهم را از قبل بارگیری کند تا در کمترین زمان مخاطب موضوع را بفهمد.

دعوت برای کمپین

اگر نگران سرشماری از تعداد مشارکت کننده در کمپین هستید، برای دعوت از مهمانان و تشویق RSVP ها به رویداد بعدی خود، یک ویدیوی تبلیغاتی رویداد را در نظر بگیرید. ویدئو به شما کمک می کند تا احساس رویداد خود را همراه با اطلاعات مربوطه به روشی سریع و قابل هضم منتقل کنید.

یک فیلم کوتاه، اطلاعاتی و جلب توجه ایجاد کنید تا در ایمیل دعوت کمپین خود قرار دهید. همچنین می توانید ویدیو را در صفحه مربوط به رویداد خود قرار دهید تا علاقه شرکت کنندگان بالقوه وب سایت شما را برانگیزد.

شما می توانید یک تیزر تبلیغاتی به صورت اسکریپتی بسازید، شامل فیلم هایی از رویدادهای گذشته باشد، یا یک دعوت شخصی از میزبان رویداد یا یک مهمان ویژه به محتوا اضافه کنید. با استفاده از شخصی سازی می توانید دعوت نامه های رویداد را یک گام جلوتر بردارید تا پیام اصلی را به خانه منتقل کنید.

دعوتهای ناشایست

برای دعوت از افراد به اجلاس مجازی Fast Forward، دعوت شخصی خود را که از طریق ایمیل ارسال کرده ایم … لطفا بررسی کنید. درج نام بینندگان در تصویر کوچک ویدیو که با یک موضوع جذاب ایمیل مرتبط شده است یک ترکیب جادویی برای نامزدی بود.

تبلیغات دارایی محتوا

دقیقاً مانند یک دعوت از رویداد، یک ویدیو می تواند ابزاری مفید برای تشویق مخاطب شما برای بارگیری یا دسترسی به محتوای بیشتری مانند گزارش سالانه، راهنمای جامع یا دارایی قهرمان باشد. این تبلیغ می تواند شامل گزیده ها یا موارد کلیدی از دارایی باشد که بیننده را متقاعد می کند تا قطعه کامل را مشاهده کند.

اگر دارایی محتوای شما مبتنی بر متن باشد (مانند کتاب الکترونیکی یا کاغذ سفید)، موشن گرافیک، انیمیشن و متن می توانند با لحنی هیجان انگیز به نشان دادن ارزش کمک کنند. هنگام انتخاب نقل قول یا آمار برای برجسته کردن، قطعه هایی را انتخاب کنید که باعث جلب علاقه شما شود بدون اینکه خیلی زیاد از آنها استفاده کنید. اگر یک دارایی مبتنی بر ویدیو را تبلیغ می کنید، برش سریعتر عکسهای برجسته یا موارد برجسته را در نظر بگیرید.  ساخت کلیپ تبلیغاتی

ویدئو برای سایر اشکال محتوا

ما از بریدگی محتوای ویدئویی که بخشی از کلاس استاد فروش فیلم ما است استفاده کردیم تا قبل از دسترسی به کیت آموزش کامل، بینندگان را سریعاً به محتوا ضربه بزنند.

چگونه فیلم تبلیغاتی بسازیم؟

1. یک هدف تعیین کنید.

امیدوارید با این ویدئو به چه نتیجه ای برسید: کلیک ها؟ تبدیل می شود؟ آگاهی از برند ایجاد شد؟ این موارد روی سایر تصمیمات شما تأثیر می گذارد. اگر هدف شما نرخ تبدیل است، تمرکز شما باید بر روی برجسته کردن یک دعوت به عمل (خرید کردن) قوی باشد، چیزی که بینندگان نمی توانند از آن دور شوند. اگر هدف از طریق کلیک است، تا آنجا که ممکن است حس کنجکاوی ایجاد کنید. و اگر این آگاهی از برند تجاری است، بر روی یک دید خلاق به یادماندنی یا محرک صحبت تمرکز کنید که مدتها پس از پایان ویدیو بینندگان می ماند.

2. یک سبک ویدئویی مناسب را انتخاب کنید.

براساس هدفی که تعیین کرده اید، در مورد سبک ویدیویی مناسب تصمیم بگیرید. طرح زنده می تواند برای یک تبلیغ اجتماعی خوب کار کند. حرکت گرافیکی می تواند در انتقال بصری جزئیاتی که در غیر این صورت دشوار است، بسیار موثر باشد. شما می توانید برای تبلیغ گزارش جدید این مسیر را انتخاب کنید. متن تنظیم شده روی موسیقی می تواند احساسات شما را جلب کند در حالی که جزئیات کافی را برای تشویق کلیک ها نگه دارید.

3. اسکریپت و Storyboard

این مرحله به ویژه برای یک ویدیوی تبلیغاتی به منظور مقابله با چالش کوتاه، توصیفی و جلب توجه همزمان بسیار مهم است. هر ثانیه برای شما طلا حساب می شود، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که یک برنامه محکم برای استفاده حداکثر از محدودیت توجه بینندگان خود دارید. به دلیل تأکیدشان بر احساسات، ویدئوهای تبلیغاتی در مقایسه با سایر انواع ویدیوها، آزادی عمل خلاقانه ای را به همراه دارند. تمرکز خود را بر روی جلب توجه در پنج ثانیه اول ویدیو بگذارید و اطلاعات مهم را از قبل بارگیری کنید (مانند تاریخ و زمان، در صورت تبلیغ یک رویداد). برای انتقال فوری اطلاعات از تصاویر استفاده کنید.

نکته حرفه ای: از ابزار رایگان تایمر اسکریپت ویدیویی استفاده کنید تا بفهمید ویدیوی شما براساس اسکریپت شما چه مدت طول می کشد؟

4. فیلم تبلیغاتی را تولید کنید.

صرف نظر از میزان بودجه و تجربه شما، زمانی را اختصاص دهید و برای ساختن فیلم تبلیغاتی خدمه ای را جمع کنید. حتماً نسخه نهایی ویدئوی خود را برای هر کانالی که قصد استفاده از آن را دارید صادر کنید. (به عنوان مثال ویدیوها برای هر کانال اجتماعی باید متفاوت قالب بندی شوند، و قالب دیگری برای یک وب سایت یا ایمیل لازم است.)

نکته:

از برنامه افزودنی Chrome Vidyard برای ضبط یک فیلم تبلیغاتی ساده صحبت کردن با یک کلیک استفاده کنید. با مکالمه مستقیم با مخاطبین ، تماس شخصی خود را اضافه کنید و همه آنچه را که باید درباره محصول، دارایی یا رویداد جدید شما بدانند به آنها بگویید. از طریق ایمیل ارسال کنید یا در هر جایی که مطمئن شوید تماشا می کنید تعبیه کنید.

بهترین روش های تبلیغاتی ویدیو

تیزر تبلیغاتی را مختصر نگه دارید. به یاد داشته باشید ، فیلم تبلیغاتی مانند یک پیش پرده فیلم است. اگر قبلاً داستان را خراب کرده باشید، هیچ کس بلیط این فیلم را نمی خرد. در عوض، بینندگان را آنقدر کنجکاو کنید که بخواهند بیشتر بدانند.

 • روی احساسات تمرکز کنید: ویدیوهای توضیح دهنده برای جزئیات، تبلیغات برای احساسات است. اسکریپت آن اگر روی یک فیلمنامه خوب تمرکز کنید ، ارزش تولید می تواند از یک خراش گرفته تا سطح بالا باشد و همچنان موثر باشد.
 • فیلم تبلیغاتی را روی موسیقی خوب تنظیم کنید: هیچ چیز احساسات را به سرعت موسیقی منتقل نمی کند. لحن مناسب موسیقی، لحن ویدیوی تبلیغاتی شما را تعیین می کند و مشتریان را کنجکاو و هیجان زده می کند.
 • گسترش عشق: از ویدئوهای تبلیغاتی در چندین کانال، در هر کجا که احتمالات شما وجود دارد استفاده کنید.
 • خلاق باش: با وجود بسیاری از فیلم های تبلیغاتی در اینترنت، شما نه می خواهید به عنوان خسته کننده ای ترکیب شوید و نه به عنوان یک تبلیغ برجسته شوید. اگر خلاقیت به خرج دهید، مردم می خواهند ویدیوی شما را با وجود تبلیغات تماشا کنند.
 • یک دعوت به عمل قوی CTA جذاب داشته باشید: پایان ویدیوی تبلیغاتی شما پایان راه نیست. بینندگان را با یک دعوت به عمل قوی درگیر کنید.  ساخت کلیپ تبلیغاتی

تبلیغات

 بهترین فیلم تبلیغاتی

ویدئوهای تبلیغاتی از سرگرم کننده ترین و خلاقانه ترین محتوایی است که ما بازاریاب ها می توانیم ایجاد کنیم. در اینجا تعدادی از نمونه های موفق تبلیغات ویدیوی به عنوان نمونه های موفق آورده شده است:

1. اپل: راه اندازی محصول جدید

این تبلیغات Apple Airpods یک نمونه عالی از یک ویدیوی تبلیغاتی است که با انتقال یک احساس خوب محصول را معرفی می کند. هیچ کلمه ای برای توصیف محصول لازم نیست. موسیقی همراه با رقص چشمگیر و جلوه های بصری، احساس آزادی را در مخاطب ایجاد می کند (مزیت پیشنهادی ایرپاد بی سیم).

2. HubSpot: دعوت برای کمپین

شرکت نرم افزاری HubSpot با استفاده از فیلم های رویداد 2018، یک ویدیو برای ترویج کنفرانس INBOUND 2019 خود ایجاد کرد. موسیقی هیجان انگیز آمیخته با کلیپ های انتخاب شده و صدای توصیف بیش از حد به انتقال پیش بینی این رویداد کمک می کند. این مانند دریچه ای به کنفرانس است که باعث می شود بینندگان خواسته های بیشتری داشته باشند.

3. WestJet: تبلیغات تجاری

آخرین ویدئوی تبلیغاتی برند هواپیمایی WestJet با آوردن گاوها به فرودگاه تمام خلاقیت را به همراه داشت. می دانید، زیرا شرکت های هواپیمایی نباید با مشتریان خود مانند گاو رفتار کنند، آنها باید مانند انسان با مردم رفتار کنند. این ویدئو تبلیغاتی بلافاصله لبخندی بر لب شما می اندازد و باعث می شود مردم هنگام برنامه ریزی برای تعطیلات آینده خود درباره مارک WestJet صحبت کنند. * در ساخت این فیلم هیچ حیوانی آسیب ندید!

4. Airbnb: آگهی اجتماعی

Airbnb و باربی با تبلیغات چشم نواز با نمایش هوایی خیره کننده از یک خانه رویایی باربی مالیبو در شبکه های اجتماعی توجه را جلب کردند. مارک باربی که بلافاصله قابل شناسایی است بینندگان را وادار می کند تا برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنند.  ساخت کلیپ تبلیغاتی

5. Vidyard: تبلیغات دارایی

گاهی اوقات مطالب با ارزش (اما کمتر درخشان) مانند گزارش ها و کاغذهای سفید بدون توجه شایسته منتشر می شوند. ما با یک شرکت تولید کننده محلی کار کردیم تا این ویدئو خوب را ایجاد کنیم که به افراد نمای کلی از آنچه در گزارش Heinz گزارش ما پیدا می کنند، می دهد. دقیقاً به همان نکته رسیده ، مردم را فریب می دهد تا روی بارگیری کلیک کنند، و این بسیار سرگرم کننده تر از خواندن خلاصه است.

ما به عنوان شرکت تبلیغاتی فانوس، پاسخگوی سوالات شما هستیم، اگر در این زمینه و یا در زمینه های دیگر سوالی داشتید می توانید بپرسید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید