آموزش

شروع فعالیت های تبلیغاتی

برای شروع فعالیت های تبلیغاتی چه چیزی لازم است؟

برای شروع فعالیت های تبلیغاتی چه چیزی لازم است؟

در ابتدا برای شروع فعالیت های یک شرکت نیازمند موارد تبلیغاتی هستیم که این موارد را معمولا بودجه تخصیص یافته برای آن شرکت و یا سازمان تعیین خواهد کرد. برای شروع فعالیت های تبلیغاتی چه چیزی لازم است؟ برای دریافت پاسخ، در این مجله با شرکت تبلیغاتی فانوس همراه باشید.

این موارد شامل تهیه و طراحی برندبوک، طراحی کمپین های تبلیغاتی، طراحی لوگو یا طراحی لوگو تایپ، طراحی وب سایت، طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور، طراحی ست اداری شامل طراحی کارت ویزیت، طراحی فولدر، طراحی فونت، طراحی بیلبرد، طراحی استند، طراحی محیطی، طراحی غرفه های نمایشگاه، عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی، ساخت ویدئو های آموزشی، طراحی دکوراسیون اداری، بسته بندی و …

تمامی این موارد می‌تواند به صورت یک باره و یا جدا از هم سفارش داده شود اما برای یکسان سازی بیشتر بهتر است با یک محموعه کار را پیش ببریم

برای شروع فعالیت های تبلیغاتی چه چیزی لازم است؟

راوی رسانه آمادگی دارد کلیه مراحل موارد فوق را از ابتدا تا انتها به صورت کامل حرفه‌ای طراحی و اجرا نماید این مجموعه با بکارگیری واحد تکمیلی نظیر چاپخانه چاپ افست و چاپ دیجیتال همچنین خدمات پس از چاپ یا صحافی در یکپارچه سازی موارد فوق شما را یاری دهد.

از دیگر امکانات این مجموعه می‌توانیم به واحد عکاسی و ساخت تیزر های تبلیغاتی اشاره کنیم در این بخش از محصولات شما جهت استفاده در وب سایت طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور، طراحی بیلبورد تبلیغاتی رسانه‌ای و محیطی عکس با کیفیت گرفته می‌شود که معیار های لازم را در جهت حرفه ای شدن به شما ارائه خواهد کرد. ساخت تیزر های صنعتی و فیلم های تبلیغاتی از خطوط تولید کارخانجات و تولیدی ها می‌تواند شما را به هدفتان نزدیک کند.

شما برای بهتر دیده شدن نیازمند در معرض دید قرار گرفتن هستید، ساخت وب سایت و طراحی فضای مجازی شما را به این هدف نزدیک خواهد کرد، ساخت وب سایت های شرکتی و طراحی وب سایت های فروشگاهی و همچنین سایت های شخصی در کنار ساخت اپلکیشن از دیگر توانمندیهای راوی رسانه هستند.

این مراحل در اکثر موارد عملا غیر ممکن است، شرکت تبلیغاتی فانوس آمادگی خود را جهت میزبانی از شما عزیزان اعلام می‌کند، می‌توانید همین حالا با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره‌ای رایگان ما بهره‌مند شوید.

برای نشان دادن محصولات خود به رقبا شما میبایست فضایی را هر ساله آماده کنید، شرکت در نمایشگاه های مختلف این امکان را به شما می‌دهد که با طراحی و اجرا غرفه نمایشگاه و ایجاد فضایی جذاب برای مخاطبانتان و ارائه و پرزنت دستاوردهایتان با کمترین هزینه بیشترین نتیجه را برای شرکت خود و مارکتینگ فراهم کنید.

برگزاری تخصصی دیجیتال مارکتینگ، طراحی فضای مجازی ( طراحی و مدیریت پیج های اینستاگرام )، بسته بندی محصول، خدمات سئو سایت، تبلیغات در صدا و سیما، موشن گرافیک، عکاسی و … از دیگر توانمندیهای فانوس هستند.

نویسنده: ایمان ویرایی

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید