preloader
شرکت تولید محتوای فانوس

تماس با ما و یا هماهنگی جهت مشاوره

بعد از تکمیل و ارسال این فرم، تا 24 ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت.

  مجله آنلاین

  خانه » مجله آنلاین » موارد آزاردهنده در طراحی سایت
  آموزش

  موارد آزاردهنده در طراحی سایت

  موارد آزاردهنده در طراحی سایت

  موارد آزاردهنده در طراحی سایت

  موارد آزاردهنده در طراحی سایت

   

  با وجود تکنولوژی های جدید در طراحی سایت، بازهم مواردی وجود دارد که اگر به آن رعایت نکنیم باعث آزار و اذیت در تجربه کاربری و کاربر در سایت میشوند. در این مقاله از شرکت تبلیغاتی فانوس قصد داریم تا موارد مهمی که ازار دهنده می باشند و باعث ناراحتی کاربر میشوند را توضیح بدهیم. در ادامه لطفا همراه با فانوس بمانید.

  1 – وجود موسیقی پس زمینه :

  اگر صاحب یک فروشگاه محصولات موسیقی و یا یک سایت پخش موزیک نیستید، پس لزومی به استفاده از موسیقی در پس زمینه وبسایتتان نیست. این مورد ممکن است باعث اذیت شدن کاربر و درنهایت ترک کردن وبسایت شما بشود.

  موارد آزاردهنده در طراحی سایت

  2 – استفاده از فونت های بزرگ و یا فونت های خیلی کوچک :

  در طراحی سایت، فونت جلوه خاصی به وبسایت ارائه میدهد به گونه ای که میتوان گفت اولین چیزی که به چشم مشتریان می آید همین فونت می باشد! سعی کنید در وبسایت خود از استفاده فونت های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک خودداری بکنید.

  فونت های بالاتر از 25px و کوچکتر از 14px باعث اذیت و ازار چشم کاربر و درنهایت باعث ترک وبسایتان میشود.

  3 – استفاده از پیغام های تمام صفحه :

  اگر میخواهید پیامی را به کاربر نشان دهید، نشان دادن تمام صفحه آن پیام میتواند بسیار ناخوشایند باشد. در طراحی سایت خود سعی کنید به گونه ای پیام ها را به کاربر نشان دهید که اذیت کننده و آزار دهنده نباشد تا کاربر مدت زیادی در سایتتان بماند.

  4 – استفاده های مکرر از پاپ آپ :

  پاپ آپ به خودی خود آزار دهنده است! استفاده مکرر و گاه و بیگاه نیز مزید بر علت میشود! اگر مجبور به استفاده از پنجره های پاپ آپ هستید، نهایتا از یک پاپ آپ استفاده کنید نه خیلی بیشتر که مشتری اذیت شود.

  What Are The Top 11 Shopify Popups For Your Online Store?

   

  امیدواریم با استفاده از نکات گفته شده در این مقاله کوتاه از شرکت تبلیغاتی فانوس استفاده کرده و سایت خود را به بی نقص ترین حالت ممکن رسانده و باعث بهبود رتبه آن شوید.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  اینستاگرام
  ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.
  سایدبار
  لیست علاقه مندی ها
  حساب کاربری من