آموزش

کسب درآمد با گوگل ادسنس

کسب درآمد با گوگل ادسنس

کسب درآمد با گوگل ادسنس

ادسنس را گوگل راه اندازی کرده تا به واسطه آن به شما کمک کند تا بتوانید درآمدی کسب کنید، یعنی با کمک ادسنس می‌توانید از خود گوگل درآمد کسب کنید، درآمدی که به دلار باشد نه به ریال، بنابراین بسیار می تواند نافع و سودآور باشد.

شرکت تبلیغاتی فانوس را در این نوشته همراهی کنید برای درک بهتر این که گوگل ادسنس چیست و با آن چه می‌توان کرد.

به کمک ادسنس چقدر میتوان درآمد کسب کرد؟

به کمک این سیستم شرکت های زیادی هستند که تا چند صد هزار دلار در ماه درآمد کسب می‌کنند، در مقابل شرکت ها یا حتی افرادی نیز هستند که به واسطه ادسنس ماهیانه درآمدی در حدود چند صد دلار داشته اند در کل میزان درآمدی که از ادسنس کسب می‌کنید به میزان توانمندی شما و میزان مخاطب هایی که دارید بستگی دارد، در ادامه در مورد مخاطبان و تاثیر آنها در درآمد از ادسنس بیشتر توضیح خواهم داد.

کسب درآمد با گوگل ادسنس

به دلیل آنکه ایران توسط ادسنس تحریم شده است و شرکت هایی که در ایران ثبت شده اند امکان کار کردن و برقراری ارتباط با ادسنس را ندارند، معمولاً افراد تصمیم می‌گیرند که شرکتی در خارج ثبت کرده و به واسطه آن از ادسنس کسب درآمد بکنند.

 

چگونه از ادسنس درآمد کسب کنید؟

برای این که بتوانید به دلار از ادسنس درآمد داشته باشید، اگر خودتان برنامه نویس هستید می‌توانید یک وب سایت یا اپلیکیشن طراحی کرده و یا اگر به برنامه نویسی تسلط ندارید می‌توانید در سرویس‌هایی مانند یوتیوب ثبت نام کرده و با قراردادن محتوای جذاب مخاطبانی را برای خود جمع کنید.

 

چگونه با استفاده از وب سایت از ادسنس درآمد کسب کنید؟

اول باید در نظر داشته باشید وبسایت شما نباید به زبان فارسی باشد زیرا ادسنس زبان فارسی را پشتیبانی نمی‌کند و به ازای کاربران فارسی زبان پول بسیار کمی را پرداخت خواهد کرد و از یک وب سایت با زبان انگلیسی بسازید، موضوع وب سایت مهم نیست مهم ترین مسئله جمع کردن مخاطب در دنیای اینترنت هست، پیشنهاد ما این است که سراغ موضوع های ساده تر و در دسترس تر بروید برای مثال موضوع گردشگری ایران می‌تواند موضوع ساده تری باشد زیرا هم مخاطبان خارجی دارد و هم تولید محتوا برای آن به دلیل آنکه ما ایرانی هستیم ساده تر می‌باشد.

همچنین می توانید وب سایت بسازید که خدمات رایگان آنلاین ارائه دهد برای مثال بازی آنلاین، مترجم و یا دیگر ایده هایی که در آینده به وجود خواهد آمد و شما باید آنها را پیدا کنید و یا خودتان ایده پیدا کنید.

 

چگونه با استفاده از اپلیکیشن از ادسنس درآمد کسب کنید؟

اپلیکیشن اگر برای مردم راحت و قابل استفاده باشد و نیاز مردم را برطرف کند به سرعت مخاطبان زیادی را جذب خواهد کرد، بنابراین سرمایه گذاری در این حوزه و استفاده از آن برای درآمد از ادسنس بسیار فکر خوبی است، اما مشکلی که در راه شما وجود دارد پیدا کردن ایده مناسب است که مخاطبان زیادی را به خود جذب کنید، شما باید به سراغ نیاز مخاطب بروید نه در سطح کشور بلکه در سطح دنیا آنچه که مخاطبان دنیا به آن نیازمندند و خلع آن احساس می‌شود، اشتباه نکنید اپلیکیشنی که افراد تمام دنیا به آن نیازمند باشند حتماً موضوع پیچیده و کار سختی نخواهد بود این اپلیکیشن می‌تواند یک بازی ساده مثل angry birds و حتی یک فیلترشکن ساده باشد.

بنابراین با ساختن یک اپلیکیشن توسط خودتان و یا توسط یک تیم متخصص برنامه نویس جذب مخاطب و سپس گرفتن تبلیغ از عکس درآمد زیادی را به دلار بدست آورید که در ازای آن پیشرفت اقتصادی برای کشور و ایجاد اشتغال را در پی خواهد داشت.

 

بدون اپلیکیشن و وب سایت از ادسنس درآمد کسب کنید.

برای ادسنس مهم نیست که شما سایت یا اپلیکیشن داشته باشید تنها موضوع مهم و موردنظر ادسنس این است که مخاطبان واقعی و به تعداد زیادی داشته باشید بنابراین می‌توانید برای مثال در یوتیوب ثبت نام کنید فیلم های جذاب که مخاطبان زیادی در آینده خواهد داشت را در آن قرار دهید و و سپس روی فیلم های خود تبلیغ جای گذاری کنید و نیز به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید که فیلم شما داشته باشد یک دلار به شما پرداخت خواهد کرد بنابراین شما با صد هزار بازدید در روز می‌توانید روزانه ۱۰۰ دلار درآمد کسب کنید که ماهانه ۳ هزار دلار معادل ۳۶ میلیون تومان خواهد بود.

کسب درآمد با گوگل ادسنس

ادسنس چگونه پول می‌دهد؟

اگر در ادسنس ثبت نام کنید، در ابتدا ادسنس اطلاعات شما را بررسی می‌کند و پس از پذیرش به شما اجازه تبلیغ می‌دهد، عکس به ازای هر بازدید از تبلیغی که شما به مخاطبان نشان می‌دهید به ازای نصف ارزش حساب می‌کند.

 

موضوعی که بازدید می‌شود پول خواهد داد.

برای مثال فرض کنید ارزش کلمه خریدکفش یک دلار باشد کسی که بخواهد در گوگل برای کلمه خرید کفش تبلیغ کند باید یک دلار بپردازد، ادسنس نصف این مبلغ را که ۵۰ سنت است به تبلیغ کننده که شمایید می‌دهد بنابراین شما می‌توانید با ۲۰۰ نفر مخاطب و بازدید کننده از کلمه خرید کفش ۱۰۰ دلار در روز درآمد کسب کنید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید